Kategória produktu

Shaanxi Gaoton ropných Machinery Co, Ltd

Tel:0086-29-87872212

Fax: 0086-29-87872212

E-mail:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

Mobil: 008613402943512


Bezpečnostné svorky (WA T bezpečnostné svorky, WA-C bezpečnostné svorky a MP bezpečnostné svorky)

Bezpečnostné svorky (WA T bezpečnostné svorky, WA-C bezpečnostné svorky a MP bezpečnostné svorky)

Bezpečnostné objímky bezpečnostné svorky sú nástroje pre manipuláciu s flush spoločného potrubia a vŕtanie golier. Existujú tri druhy bezpečnostné svorky: typ T WA, typu WA C a typ MP. Použitie: Zvládnuť flush spoločného potrubia a vŕtanie golier. Mohol nastaviť No.s reťazec odkazy zmeniť rozsah pracovných...

Detailed description

Bezpečnostné svorky

Bezpečnostné svorky sú nástroje pre manipuláciu s flush spoločného potrubia avŕtanie golier. Existujú tri druhybezpečnostné svorky: Zadajte WA T typu WA-C a zadajte MP.

Použitie: Zvládnuť flush spoločného potrubia a vŕtanie golier. Mohol nastaviť No.s reťazec odkazy zmeniť pracovný rozsah.
Typ: WA T, WA-C a MP.
Štandard: API-Spec 7K

Technické parametre

Ak máte akékoľvek ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovaťSales@sxgtpm.com

V rámci týchto slávnych Čína ropy a plynu bezpečnostné svorky výrobcov, GAOTON je profesionálny takéto dodávateľ, výrobca a poskytovateľ, Vitajte na veľkoobchodná ropný a ropné polia API bezpečnostné svorky z našej výroby.

Hot Tags: Bezpečnostné svorky (WA T bezpečnostné svorky, WA-C bezpečnostné svorky a MP bezpečnostné svorky), WA-T bezpečnostné svorky (WA T bezpečnostné svorky, WA-C bezpečnostné svorky a MP bezpečnostné svorky), WA-C bezpečnostné svorky (WA T bezpečnostné svorky, WA-C bezpečnostné svorky a MP bezpečnostné svorky) a MP bezpečnostné svorky (WA T bezpečnostné svorky, WA-C bezpečnostné svorky a MP bezpečnostné svorky)
Súvisiace produkty
Feedback