Kategória produktu

Shaanxi Gaoton ropných Machinery Co, Ltd

Tel:0086-29-87872212

Fax: 0086-29-87872212

E-mail:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

Mobil: 008613402943512


Piesť, piest zhromaždenia

Montáž piestu: Piest montáž je vyrobený z kované legovanej ocele, na ktorom je opracované Rybinová výstroj s stredne tvrdé zuby povrchu. Pre ľahkú údržbu, Jednoradové radiálne valčekového ložiska s double rebrované medzikružie používa. Hrebeňové koncoch predlžujú tak, aby...

Detailed description

Montáž piestu:

Montáž piestuje vyrobený z kované legovanej ocele, na ktorom je opracované Rybinová výstroj s stredne tvrdé zuby povrchu. Pre ľahkú údržbu, Jednoradové radiálne valčekového ložiska s double rebrované medzikružie používa. Konce hriadeľa pastorka predlžujú tak, že rotačné alebo ozubené koleso môže byť namontované na oboch koncoch.


Dvojlôžková kovový valec piest:

Naša spoločnosť výroba rôznych špecifikáciímontáž piestu, používa kvalitné dovoz nitrilové butadién kaučuku výroby, piest ocele spevnený materiál 45 # oceľ, normalizovanie liečby, tvrdosť nie je menšia ako HB 170. Materiál spĺňa požiadavku HG/T2810-2008 standard a veľkosť spĺňa požiadavky konštrukčné výkresy. Vŕtanie tekutiny výtok tlak je menej než 20 Mpa, obsahom piesku je menej ako 5%, nepoužívajte železnej rudy prášok priťažujúce, teplota je pod 100℃, pod podmienkou životnosť pohára nie je menej ako 200 hodín.
Našej spoločnosti výrobu zostavy piestu sa používa vo veľkých množstvách do vŕtanie výroby, kvalita dostal inšpekcie a súhlas používateľa.

Keramický valec piest:
Špeciálny keramický valec piest je určený pre použitie výroby keramickej vložky špeciálne piestu, piest jadro využíva 45 kovanie ocele a má dobré mechanické vlastnosti. Piston cup prijíma špeciálne hydrogenizovaného Nitril butadién kaučuku, jeho odolnosť voči teplu, kyselinám, odolnosť voči olejom, oteru a fyzikálne vlastnosti sú lepšie ako normálne Nitrilkaučuk butadiénu. Piest s špeciálne konštrukcie môžu vylepšiť pery a piest späť tesnenie funkcia, centralizer efekt je lepšie, možno viac účinne chrániť keramického telesa valca vložky a predlžujú životnosťkeramickej vložky. Skutočná životnosť viac ako 800 hodín, je to spoločné piestu (podľa priemerná životnosť 200 hodín). Môžete vymeniť na štandarde piestnice, inštalácia a použitie.

Ak máte akékoľvek ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovaťSales@sxgtpm.com

V rámci týchto slávnych Čína ropy a plynu piestu assy výrobcovia, GAOTON je profesionálny takéto dodávateľ, výrobca a poskytovateľ, Vitajte na veľkoobchodná ropný a ropné polia API piesť z našej výroby.

Hot Tags: Piesť, montáž piestu, piest zhromaždenia, piest zhromaždenia
Súvisiace produkty
Feedback