Kategória produktu

Shaanxi Gaoton ropných Machinery Co, Ltd

Tel:0086-29-87872212

Fax: 0086-29-87872212

E-mail:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

Mobil: 008613402943512


Rotary Subs

Rotary Subs sa vyrábajú z 4145 H modifikovaného kaleného a temperovaného materiálu podľa špecifikácií API a nesú monogram API. Môžu sa použiť na prechod z veľkosti pripojenia na inú alebo ako súčasť na jedno použitie na predĺženie životnosti drahšieho člena vrtáka .

Zdvihnite pod
Lift Sub umožňuje bezpečnú a efektívnu manipuláciu s rúrkovými výmenníkmi, ako sú vŕtačky , nárazové náradie, poháre, smerové zariadenie a iné nástroje.

Zdvihnite konektor
Lift Plug je malý ľahko ovládateľný podstavec, ktorý sa nachádza v hornej časti vrtáku . Je vybavená zdvíhacou prírubou, ktorá slúži ako bezpečnostná zarážka pri vŕtaní obojok bez výpadov výťahov z otvoru. Stredová časť zdvíhacej zátky je vyvŕtaná, aby sa znižovala váha pre ľahkú manipuláciu.

Šetrič
Funkcia Saver Sub slúži na predĺženie životnosti kelly tým, že opotrebenie pripojenia sa vykoná pri každom doplňovaní komponentu vrtnej tyče . Spoľahlivé pripojenie šetriča je obetované, pretože ho možno ľahko opraviť alebo lacno vymeniť. Šetrič submenu môže byť vybavený gumovou ochranou na zníženie opotrebovania obalu a opotrebovania krytu v dôsledku poškodenia kontaktu s dolným pripojením Kelly.

Priamy OD Pod
Priamy podstavec OD sa používa na pripojenie vŕtacích článkov, ktoré majú podobný vonkajší priemer. Vŕtaciu korunku , ťažné náradie , ťažobnú vŕtaciu rúrku a vŕtaciu rúrku je možné prevrátiť pomocou priameho OD pod.

Zmenšená sekcia Pod
Redukovaná sekcia Sub sa používa na pripojenie článkov vrtákov, ktoré majú rozdielne priemery, ktoré vyžadujú zmenu prierezu potrebnú na prispôsobenie sa rôznym pripojeniam. Tento podstavec by bol použitý na preklenutie veľkých nástrojov na vŕtanie OD alebo kužeľovej struny.Ak máte akékoľvek požiadavky, prosím nás voľne kontaktujte   sales@sxgtpm.com