Kategória produktu

Shaanxi Gaoton ropných Machinery Co, Ltd

Tel:0086-29-87872212

Fax: 0086-29-87872212

E-mail:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

Mobil: 008613402943512


rybolov Magnet

rybolov Magnet

Rybárske magnetu GAOTON S-rybolov Magnet je nezdravé vyhľadávanie nástroj navrhnutý tak, aby získať malé kovové, zvláštne tvarované predmety, ako sú frézovanie hobliny, bit kužeľov, frézy, ložiská, slipy, Tong kolíky, a ručného náradia z dolnej časti otvoru. Obvykle sú tieto objekty sú výsledkom bit ...

Detailed description

rybolov Magnet

GAOTON S-rybárčenie Magnet je nezdravé vyhľadávanie nástroj navrhnutý tak, aby získať malé kovové, zvláštne tvarované predmety, ako sú frézovanie hobliny, bit kužeľov, frézy, ložiská, slipy, Tong kolíky, a ručného náradia z dolnej časti otvoru. Typicky, tieto objekty sú výsledkom bitových porúch, akumuláciu mlynských odrezkov, alebo jednoducho náhodných trusu unmillable objektov. Takmer vo všetkých týchto prípadoch, ryby nemôže byť v zábere v normálnym spôsobom. Rybárske magnety možno úspešne odstrániť tieto objekty z otvoru. Dizajn Tento nástroj je k dispozícii štedré cirkulačných porty, ktoré zmyje rezne a ďalšie nečistoty, ktoré by mohli interferovať s alebo zabraňujú kontaktu s magnetom. Rôzne sprievodcov sú k dispozícii prispôsobiť akejkoľvek načítanie situácii.

stavba
GAOTON Fishing Magnet Zhromaždenie sa skladá z horného sub, bývanie, magnetu prvku, pólov dosky a štandardné splachovacie sprievodcom. Telo je vyrobené z vysoko pevnej legovanej ocele. Magnet element je silný permanentný magnet. Správne používať, bude to nikdy stratí svoj náboj. Teleso magnetu, puzdro a pólové dosky so závitom a zvarené dohromady počas montáže s magnetom prvkom v place.The štandardné vedenie v jednej rovine dna so závitom a ľahko odstrániť.

operácie
GAOTON Rybárske Magnety sú zvyčajne beží na rúr alebo vrtné rúrky, ale možno spustiť na pevných. Bezdrôtových adaptérov sú k dispozícii. GAOTON Fishing Magnet je tvorený na dno rybárskeho reťazca a spustil do otvoru tak, aby počas šiestich až dvanástich palcov ryby. Rozosiela umyť ryby. Znižujú krvný obeh a zníženie rybolovu magnet na ryby. Pomaly otáčať, aby zabezpečili pozitívnu kontakt. Prerušiť obeh a zdvihnite rybárske magnet z otvoru.

Voliteľné príslušenstvo:
Cut-pery Guide
Frézované-Type Guide
drôtový adaptér

Ak máte akékoľvek ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovať   sales@sxgtpm.com

V rámci týchto známych Čína ropy a plynu rybárskych výrobcov magnetom, GAOTON je profesionálny, ako dodávateľ, výrobca a dodávateľ, vitajte na veľkoobchodnej ropné a ropné polia API rybárske magnetom z nášho závodu.

Hot Tags: rybolov magnet Čína, dodávateľa, výrobca, továrne, veľkoobchod, výrobca, dodávateľ, ropa, ropné polia, API, ropa a zemný plyn
Súvisiace produkty
Feedback